Apple Music

Apple збирається запустити соціальну мережу для музикантів

За інформацією деяких джерел, американська корпорація в рамках перезапуску свого стримингового музичного сервісу Beats Music планує відкрити новий соціальний ресурс для виконавців.

Швидше за все, соцмережа отримає назву Apple Music, і її функціонал дозволить музикантам створювати особисті профілі, публікувати і ділитися тематичним контентом — семплами треків, фотографіями, відео, анонсами концертів і так далі. При цьому, користувачі iTunes зможуть залишати коментарі до постів кумирів і «лайкати» їх без наявності записів у сервісі, так як створювати їх отримають можливість тільки виконавці.

За чутками, основним функціоналом нової соціальної мережі стане активність музикантів (Artists Activity), але цю опцію Apple дозволить включати або відключати в налаштуваннях за бажанням.

Планується, що Apple Music буде доступний для версій Apple Music на iOS, Android і Mac і інтегрований в оновлений варіант Beats Music для iOS 8.4. Його офіційний анонс повинен відбутися 8 червня на конференції компанії для розробників Worldwide Developers Conference (WWDC).

Імовірно, за користування сервісом буде стягуватися плата, а пілотна версія вийде у вільному доступі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *