Facebook

Facebook подарував Інтернет жителям бідних країн

Facebook поповнив територіальне охоплення проекту Internet.org африканською Республікою Малаві, надавши її жителям безкоштовний доступ до обмеженого набору публічних онлайн-сервісів.

Враховуючи новоприбулих користувачів, до справжнього моменту кількість людей, що отримали можливість виходити в Інтернет завдяки цьому проекту, становить 1 млрд. Про таке повідомив у своїй стрічці Facebook гендиректор компанії М. Цукерберг.

Вільний доступ надається до ресурсів на зразок енциклопедії Wikipedia, соціальної платформи Facebook, і низки веб-ресурсів, що пропонують інформацію про охорону здоров’я або працевлаштування в даних регіонах. Доступ здійснюється за допомогою додатка Internet.org. Ця ініціатива отримала розвиток не в останню чергу завдяки партнерам Facebook з числа регіональних операторів зв’язку.

«Дозволяти людям доторкнутися до сучасних технологічних досягненнь — це дійсно правильній крок. Ми продовжемо підключати ще більше територій, та будемо працювати до тієї пори, поки всі люди в світі не вийдуть в онлайн», — написав М. Цукерберг.

Проект, розгорнутий в десятці країн, має приблизно сотню доступних безкоштовно онлайн-сервісів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *