facebook

Facebook змінив алгоритм видачі: більше постів від друзів, менше — від сторінок

Найбільша соціальна мережа у світі Facebook в черговий раз оновила алгоритм видачі в стрічці новин.

Відтепер у хроніці користувача буде з’являтися більше публікацій від самих близьких друзів і найцікавіших йому сторінок. Також з стрічки пропадуть публікації, популярні в його оточенні. Про це повідомляється в офіційному блозі компанії.

Фото, відео, статуси та інший контент від самих близьких друзів сильно підніметься у стрічці новин користувачів, у яких багато підписок. Також у хроніці, в першу чергу, з’являться публікації сторінок, якими користувач цікавиться найбільше.

Для користувачів, у яких мало підписок, Facebook перестане обмежувати кількість повідомлень від одних і тих же друзів, як це було раніше. Коли користувач перегляне стрічку до кінця, соцмережа запропонує йому пропущені замітки від друзів, чиї публікації він вже бачив у потоці вище.

Третя зміна, про яку повідомили в Facebookце зниження пріоритету постів, які найчастіше коментували або лайкали друзі користувача. Тепер вони будуть з’являтися в хроніці нижче, а то й зовсім не потраплять до неї.

Для сторінок всі перераховані вище зміни можуть обернутися втратою охоплення та уваги у Facebook.

«Вплив цих змін на утримання стрічки новин буде залежати від складу аудиторії та персональної активності користувача. У деяких випадках охоплення і прямий трафік сторінок можуть знижуватися. В цілому, щоб отримати більше трафіку, сторінок потрібно продовжувати робити цікаві і важливі для користувача публікації, використовуючи кращі соціальні практики», — відзначають в Facebook.

Нагадаємо, соціальна мережа змінює алгоритми хроніки практично раз в півроку. Для користувачів принцип появи новин в їх стрічці зазвичай залишається за межами розуміння.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *