facebook-changes-e1419052826207

Facebook розробив універсальний дитячий фотоальбом

Соціальна мережа Facebook запустила нову функцію Scrapbook. З її допомогою батьки зможуть створювати загальний фотоальбом для збереження сномков своєї дитини. Це позбавить їх від необхідності відзначати один одного на фотографіях.

Щоб Scrapbook запрацювала, обом батькам потрібно додати дитину у свій профіль. Після цього вони зможуть відзначати її на фотографіяхтакі знімки будуть автоматично додаватися до загального фотоальбому. Крім батьків, ніхто більше не зможе додавати туди позначки.

На фотографії альбому зможуть підписатися друзі і члени сім’ї. За допомогою налаштувань приватності можна обмежувати, кому будуть видні знімкитакож, як це реалізовано зі звичайними альбомами. Забавно, що ця ж функція може використовуватися не тільки для створення альбому дитячих фотографій, але і для зберігання знімків домашніх тварин.

Найближчим часом нова функція стане доступна для користувачів Facebook з різних країн світу. До речі, в Facebook замислюються на створенні  іншої «фічі» — можливості приховувати зі стрічки фотографії чужих дітей. Багатьох в наші дні нав’язливе бажання деяких безперервно ділитися з друзями фотографіями своїх малюків дратує.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *