Google, Вконтакте і Mail.Ru — найбільш відвідувані сайти українського Інтернету

Gemius представила дані по 20 найбільш популярних сайтів українського Інтернету за охопленням аудиторії за лютий 2015 р. Трійка лідерів з січня не зміниласяGoogle, Вконтакте і Mail.Ru. Сервіс Youtube і пошукова мережа Yandex розмістилися на четвертій і п’ятій позиціях відповідно.

У лютому 2015 р. підвищив свої позиції сайт безкоштовних оголошень OLXз 11 позиції піднявся на 10 і охопив 27% української інтернетаудиторії. Інтернетмагазин Rozetka опустився з десятого на 12е місце рейтингу, охопивши 24% уанету, а торгова площадка Prom.ua розмістилася на 14 місці (мінус 1 позиція, охоплення 22%).

У рейтингу, крім Вконтакте, присутні дві соціальні мережі: Facebook займає 6 позицію і охоплює 38% десктопної інтернетаудиторії країни (у січні цей показник був на 1% вище) і Однокласники (8 позиція з охопленням 33%). З освітніх ресурсів українці найчастіше відвідують Вікіпедію (охоплення 33%), а з розважальнихKinogo (Ex.ua і Megogo в лютому в рейтинг не ввійшли). Також в 20 перших сайтів увійшли 3 новинних сайту: Segodnya.ua (19%), Tsn.ua (18%) і Obozrevatel.com (17%).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *